Santorini

Celodenní výlet na proslulý ostrov Kykládského souostroví Vás nadchne a uchvátí. Tradiční ostrovní architektura, záplava bílomodré barevné kombinace, úzké uličky, zlatnictví, krámky se suvenýry, prodavači s pistáciemi, kopule kostelů, oslíci a lanová dráha jsou typické a dominantní rysy tohoto malebného ostrova. Moderní loď vyplouvá z přístavu v Heraklionu v dopoledních hodinách (obvykle v 08:20), ke břehům Santorini, do přístavu Athinos, se připlouvá po zhruba 3 hodinách plavby. Následně Vás čeká autobusový výlet po nejlepších místech ostrova, obvykle se jede trasa Athinos – Oia – Fira. Doporučujeme vybavit se dostatečným množstvím paměťových karet nebo filmů do aparátů, protože Santorini je nejfotogeničtější řecký ostrov, odkud je v podstatě nemožné přivézt jiné než úchvatné záběry. Z hlavního města Fira se do přístavu dostanete pěšky, lanovkou nebo na tradičních oslících (cca 3€/cesta). Loď ze Santorini odplouvá obvykle kolem šesté hodiny večer. Návrat do hotelů kolem 22:00–23:00 hodin. Zajímavé odkazy k výletu: www.santorini.net, www.santorini.comwww.santorini.infoCena fakultativního výletu: cca 140 EURO, děti 2-12 let cca 70 EURO + transfer do přístavu cca 13 EURO (pro oblasti východně od Heraklionu), cca 155 EURO, děti 2-12 let cca 77,50 EURO (pro oblasti západně od Heraklionu)


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

Dovolená Kréta Heraklion 2017 > Fakultativní výlety > Santorini

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 26.09. – 06.10 – 11 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist