Samaria

Zkouška fyzické kondice – tak lze nazvat celodenní výlet do západní části ostrova, kde se nachází 15 km dlouhá soutěska Samaria, nejdelší přírodní kaňon v Evropě. Soutěska je známa mohutnými skalními masivy, panenskou přírodou a krásnou krajinou. Nejpříznivějším obdobím na návštěvu Samarie je tradičně jaro a končící léto, kdy slunce tolik nepálí a cesta dolů do vesničky Agia Roumeli není tak náročná. Odtud odplouvá loď do Chora Sfakionu, kam pro Vás přijede autobus. Na cestu s sebou doporučujeme sportovní pevnou obuv, pokrývku hlavy, opalovací krém, plavky a batoh s občerstvením. Orientační výše vstupného, včetně lodního lístku: cca 14,50€. Děti do 14 let neplatí vstupné, lodní lístek cca 9,50€. Zajímavý odkaz k výletu: www.west-crete.com/…ia-gorge.htmCena fakultativního výletu: cca 49 EURO, děti 2-12 let 25 EURO (pro oblasti východně od Heraklionu), cca 48 EURO, děti 2-12 let 24 EURO (pro oblasti západně od Heraklionu)


Tyto fakultativní výlety si můžete zakoupit přímo na místě prostřednictvím nabídek místních kanceláří. Zde se též informujte o všeobecných podmínkách a storno poplatcích nabízených fakultativních výletů. Některé výlety se konají jen v případě dostatečného počtuzájemců nebo naopak jsou limitovány kapacitou autobusu nebo lodě.Fakultativní výlety, které si zákazník objedná přímo v místě pobytu,nejsou součástí služeb poskytovaných cestovní kanceláří zákazníkovia cestovní kancelář nenese žádnou odpovědnost za žádné škodya újmy, vzniklé zákazníkovi v souvislosti s těmito výlety a zákazníkse v případě uplatňování nároků, vyplývajících a vzniklých z fakultativního výletu, musí obrátit výlučně na poskytovatele fakultativního výletu. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek je změnav programu lodních výletů vyhrazena.


Zpět na všechny fakultativní výlety

Sdílejte své zážitky

Dovolená Kréta Heraklion 2017 > Fakultativní výlety > Samaria

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 26.09. – 06.10 – 11 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceněNotice: Undefined variable: uspesna_objednavka_ready in /var/www/vhosts/vtt.cz/httpdocs/index.php on line 1085
TOPlist